В Росії набирає обертів підпільна робота на залізничних шляхах

В центральних регіонах росії зафіксовано кілька спроб підпалів обладнання на залізничних шляхах. Ці випадки фіксують місцеві ЗМІ й Telegram-канали.

Так, про підпал повідомили локальні ЗМІ Єкатеринбургу. Подія трапилася залізниці біля стратегічно важливого машинобудівного заводу. Вночі невідомий спалив електронне обладнання поруч зі шляхами.

Релейну шафу, що згоріла, виявили після того, як спрацювали датчики на перегоні. Поруч із місцем підпалу знаходиться промзона з кількома підприємствами, серед яких Березівський завод машинобудівних конструкцій (БЕРМАШ), який відкрили у 2009 році.

Людину, яка здійснила підпал наразі розшукують.

Інша подія трапилася в Ульяновську, який теж знаходиться ближче до Середньої Азії. Палія помітили біля залізничних колій Імператорського мосту, коли він обливав обладнання біля колій бензином із каністри.

Чоловік намагався спалити дві релейні шафи поруч із мостом через Волгу. Коли він зрозумів, що його помітив машиніст поїзда, втік з місця події і не встиг завершити підпал. Чоловіка розшукує поліція, повідомляють місцеві Telegram-канали.

Це не всі події, що сталися нещодавно на залізничних шляхах рф. Днями 19 вагонів товарного потягу зійшли з рейок після того, як на залізниці в Рязанській області рф стався вибух.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.