З воєнкомами, які побили чоловіка, провели бесіду, справу проти них не відкрито

Черкаський обласний Центр комплектування та соціальної підтримки на своїй сторінці у Facebook визнав факт побиття своїми службовцями людини. «Військовий Кур’єр» повідомляв про цей резонансний випадок кілька годин тому та розміщував відео цієї події:

У офіційному повідомленні, Черкаський Обласний ТЦК виклав свою версію подій:

«Під час оповіщення населення в рамках загальної мобілізації, представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки звернули увагу на чоловіка, який почав себе вести провокаційно, коли побачив військовослужбовців при виконанні службових обов’язків.

Громадянин почав ображати військовослужбовців, погрожувати фізичною розправою та застосував фізичну силу до одного з військовослужбовців. Громадянина було затримано, на місце події , військовослужбовці ТЦК та СП викликали представників Національної поліції. Прибувши за викликом, вони відібрали пояснення в учасників події. З огляду на подію яка сталась, призначено службову перевірку. З особовим складом, що залучаються до оповіщення військовозобов’язаних, проведено додаткові роз’яснювальні заходи щодо порядку роботи й дотримання норм законодавства.»

Отже, з працівниками ТЦК, які побили чоловіка, було лише проведено бесіду. Державне Бюро Розслідувань наразі не реєструвало кримінальне провадження щодо цього факту.

У той же час, «Військовий Кур’єр» зміг поспілкуватися зі свідками цієї події. Вони повідомили, що побиття сталося ще тиждень тому – 20 квітня у центрі Черкас о 18.35 біля магазину «Делікат». Тоді кілька працівників Черкаського військкомату підійшли до чоловіка і намагалися вручити йому повістку. У відповідь чоловік почав заперечувати що він придатний до служби, зав’язалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що військові повалили чоловіка на землю і почали його бити. Один з них навіть вдарив чоловіка ногою в обличчя, що видно на відео.

При цьому, на одного з очевидців події, який знімав побиття на відео, працівник військкомату навів автомат і погрожуючи зброєю, почав вимагати припинити зйомку. За даними наших джерел, побитий чоловік зрештою звернувся із заявою до Національної поліції, втім, вона наразі не надала офіційної відповіді щодо розслідування інциденту. «Військовий Кур’єр» слідкуватиме надалі за цієї резонансною історією і повідомлятиме подробиці.