Стало відомо ім’я судді-колаборантки, яка зливала ФСБ особисті дані українських воїнів

Сьогодні СБУ викрила голову Полтавського райсуду, яка працювала на фсб і «зливала» дані про захисників Маріуполя. Її звати – Лариса Богомолова. Як стало відомо слідству, фсб завербувала її для проведення розвідувально-підривної діяльності проти України.

Жінка добровільно вийшла на співпрацю з російськими спецслужбами минулого року. На той час вона перебувала у Бердянську, де працювала суддею у міськрайонному суді. Після захоплення південного міста жінка добровільно залишилась на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Встановлено, що наприкінці березня минулого року вона передала окупантам інформацію про переміщення трьох бійців окремого загону спецпризначення «Азов» з Маріуполя до району Мангуша. Тоді за її «наводкою» загарбники намагалися виявити місцезнаходження українських військових. Крім того, зрадниця закликала інших працівників суду підтримати російських окупантів і співпрацювати з ними. Якщо чула заперечення – «здавала» людей до російських каральних органів.
Однак, влітку минулого року посадовиця виїхала на підконтрольну Україні територію, де згодом влаштувалась до одного з районних судів Полтави. Наразі їй оголошено підозру у державній зраді. Їй обрали запобіжний захід ˗ тримання під вартою.