Юристи, які засвітилися у справі про хабар голові Верховного Суду, до останнього часу тримали офіс у Москві

Юридична фірма “Ілляшев та Партнери”, яка може бути причетна причетна до справи про хабарництво голови Верховного Суду Всеволода Князєва з 2014 по 2022 роки тримала офіс у Москві й окупованому росіянами Криму. На це вказують реєстраційні дані та публікації у професійних юридичних виданнях України.

Цікаво, що у компанії навіть не приховують інформацію про офіс зареєстрований в окупованому Криму і визнають, що працювали у Москві аж до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Згідно з прес-релізом компанії, офіс у Криму було відкрито у серпні 2014 року, тобто після окупації півострова і під час жорстоких боїв за Донеччину і Луганщину.

Компанія також була офіційно зареєстрована на території росії і мала офіс у Москві, від якого відмовилась лише у березні 2022 (!) року.

Тобто юридична фірма “Ілляшев та Партнери” попри дев’ять років війни в Україні сплачувала податки до російського бюджету, співпрацювала з окупаційною адміністрацією і водночас працювала в Україні.

Нагадаємо, що НАБУ затримало голову Верховного суду України Всеволода Князева на хабарі у 3 мільйони гривень.

Керівництво Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) заявило, що передачу хабаря здійснювало адвокатське об’єднання, яке представляє фінансову групу олігарха Констянтина Жеваго “Фінанси та кредит”.

Низка ЗМІ повідомили, що може йтися про юридичну фірму “Ілляшев та Партнери”. У компанії вже відреагували на заяву САП і повідомили, що не мають жодного відношення до хабарництва голови Верховного Суду.

Водночас, у компанії визнали, що адвокати юридичної фірми “Ілляшев та Партнери” з 2020 року представляли інтереси Ferrexpo AG (групи компаній Жеваго), який намагався повернути собі Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат.