ЄС планує до березня поставити в Україну 500 тис. артилерійських снарядів

ЄС планує до кінця березня передати Україні 500 тис. артилерійських снарядів. До кінця року кількість наданих українським військовим боєприпасів хочуть довести 1,1 млн.

Про це повідомив міністр оборони Естонії Ганно Певкур після неформальної зустрічі очільників міноборони країн Євросоюзу.

Таким чином, він прокоментував затримку обіцяного мільйона снарядів для України від країн Євросоюзу до березня, про що йшлося у минулорічних планах.

Для виробництва необхідної кількості артилерійських снарядів виробничі потужності ЄС хочуть довести до рівня 1,5 млн боєприпасів на рік.

Нагадаємо, у листопаді стало відомо, що Європейська асоціація оборонної промисловості не мала можливості вчасно виконати замовлення по поставці 1 млн снарядів до України протягом року. Про це повідомили представники головної торгівельної групи у Європі.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що цього тижня Україна має отримати від США нову зброю — GLSDB. Це керовані бомби, які можна запускати з самохідних реактивних систем залпового вогню. Таких, як HIMARS або M270. Обидві системи вдало використовуються Збройними Силами України. Але нові боєприпаси дозволять підвищити ефективність та дальність роботи української артилерії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.