Про вибухи і пожежу на аеродромі Бельбек повідомляють мешканці Криму (Фото)

Вибухи і пожежа сталися на північних околицях Севастополя в тимчасово окупованому Криму, орієнтовно в районі аеродрому Бельбек. Дим видно із різних районів міста.

Авіацію підняли з летовища у повітря, щоб урятувати від знищення.

Про це повідомив телеграм-канал “Крымский ветер” і опублікував фото.

Перед тим, на півострові було оголошено повітряну тривогу і рух Кримським мостом перекрили. Влада окупантів повідомила про успішну роботу ППО.

У районі приватного сектору на вулиці Федорівської у Севастополі впали уламки ракети, повідомляв окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развожаєв.

Водночас, місцеві повідомляли також, що в район займання до аеродрому Бельбек поїхало багато пожежних машин.

У Севастополі було сильно чути запах паленої гуми та нафтопродуктів.

Крім Севастополя, вибухи також чули в районі кримських міст Саки, Джанкой та Євпаторія.

“Вибухи були, у нас два глухі, аж вікна затремтіли. Родичка, яка живе біля Сак, сказала, що у них дуже потужні були вибухи”, — повідомили мешканці Суспільному Крим.

Нагадаємо, вчора Збройні сили України успішно уразили радіолокаційну станцію російської системи протиповітряної оборони поблизу села Роздольне, що на півночі тимчасово окупованого Криму.

Також вчора стало відомо про моряка з ВДК “Новочеркаськ”, який був знищений 26 грудня Силами оборони України у Криму. На сайті “Гімназії імені О.С. Пушкіна” з’явилось повідомлення про загиблого старшого матроса Ігоря Мещерякова.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.