Винесли вирок українському солдату, який напився і з БМП обстріляв будинки з людьми

Костянтинівський міськрайонний суд розглянув справу українського військовослужбовця, який у стані алкогольного сп’яніння розстріляв житлові будинки. Рішення по цій справі з’явилося в Судовому реєстрі України.

Ввечері 13 березня нинішнього року стрілець неназваної військової частини на машині приїхав до села Довга Балка у Донецькій області. Пішов по хатах, де жили інші військові. Він просив, щоб прийняли переночувати. Не знайшовши місця, зажурений боєць випив пляшку коньяку і пішов гуляти.

Біля місця розташування інших військових побачив БМП-1. Заліз у неї і вирішив заночувати. Крізь сон почув дивні голоси. Чоловіку здалося, що він неподалік від місця бойових дій і мусить відступати. Під впливом цього, горе-воїн завів бойову машину.

“Ввімкнув масу, тумблера та здійснив постріл. Перезарядив гармату та вистрілив ще. Таким чином здійснив біля чотирьох пострілів. Чому зупинився не пам`ятає, мабуть схаменувся, почув як його гукали хлопці, виліз з БМП”, – зазначається у реєстрі.

В результаті стрілянини, було пошкоджено будинки місцевих жителів. Ніхто із них не постраждав.

Солдат у скоєному розкаявся, обіцяв компенсувати всі матеріальні збитки.

Костянтинівський суд визнав бійця винним у хуліганстві із застосуванням вогнепальної зброї. Покарали його трьома роками позбавлення волі.

Нещодавно “Військовий кур’єр” писав, що львівські воєнкоми побили й силоміць затягнули киянина до ТЦК. Відео з місця події з’явилося у мережі. Внаслідок розголосу, була призначена службова перевірка.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.