Головний консультант Залужного: НАТО не кине Україну (Відео)

Генерал-майор Віктор Назаров, підбив підсумки саміту НАТО у Вільнюсі. На думку Назарова, який сьогодні є головним консультантом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, підсумки вільнюського саміту і не могли бути іншими.

Північноатлантичний Альянс сьогодні ні юридично, ні політично не готовий пропонувати членство Україні, поки у нас йде війна. Натомість, це не значить, що у союзників по НАТО є “втома від України”. Навпаки, військова підтримка нашої країни буде лише збільшуватись. Аж до того часу, поки Україна остаточно не переможе  у цій війні, і нарешті стане повноправним членом Альянсу.

“НАТО чітко заявило, що повністю залишається на боці України”  – зауважує Назаров і додає, що нашій країні теж належить закінчити реформи у секторі оборони, аби виглядати на рівних із союзниками по Альянсу.

Більш детально про підсумки саміту у Вільнюсі, перспективи отримання Україною членства у НАТО, а також, про передачу Києву літаків F-16, дивіться розмову з Віктором Назаровим у новому проекті “На часі” на YouTube-каналі “Військового Кур’єра”: