Британська розвідка підтвердила втрати російської авіації після удару ATACMS (Відео)

Фахівці Розвідувального товариства Британії оцінили втрати російської авіації внаслідок удару ракетами ATACMS по летовищах Бердянська та Луганська.

“Хоча ступінь пошкодження поки не підтверджено, ймовірно, дев’ять російських військових вертольотів у Бердянську та п’ять у Луганську було знищено”, – йдеться у повідомленні.

Пошкоджених гелікоптерів може бути й більше. Раніше ми писали про матеріальні втрати росіян. У мережах досі з’являються нові відео з вибухами у Бердянську.

Розвідники наголошують, що поки важко сказати, що це остаточні втрати російської авіації після ударів України.

“Цілком ймовірно, що ці втрати вплинуть на здатність Росії як захищати, так і вести подальшу наступальну діяльність на цьому напрямку”, – повідомляють у Міноборони Британії.

Відновити втрати російської авіації буде складно. Крім того, зменшення кількості гелікоптерів, збільшить навантаження на російські літаки, які й без того виснажені через загарбницьку війну.

“Існує реалістична ймовірність того, що цей удар змусить Росію знову перенести свої операційні бази та вузли управління далі від лінії фронту. Збільшивти навантаження на логістичні ланцюги”, – повідомляють у своєму зведенні британські аналітики.

Нагадаємо, днями українські воїни на Донецькому напрямку “приземлили” п’ятий ворожий літак Су-25, що збито підрозділам оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” за останні 10 діб.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.