Мелітопольські підпільники підірвали поїзд, що возив боєприпаси для окупантів

Рух Опору провів успішну диверсію та підірвав залізничний поїзд, який щодня возив боєприпаси та паливо із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Повертаючись до Криму цей поїзд вивозив з тимчасово окупованих територій руду, зерно та пошкоджену техніку. Але завдяки підпільникам цей маршрут доведеться відновлювати – залізничний транспорт сильно пошкодили.

Журналісти Центру повідомляють, що в результаті контрольованого вибуху було пошкоджено залізничну колію та теплотяг з вагонами. Вибух стався вранці, “під наглядом” російських спецслужб. Окупанти почали обшуки місцевості. 

“Окупаційна адміністрація намагається приховати факт диверсії поки росіяни без успіху шукають партизанів. Залучені співробітники ФСБ, зрадники з поліції, кінологи з собаками й навіть експерти кримінальної лабораторії”, – йдеться у повідомленні.

Це не перший російський поїзд, що возив боєприпаси окупантам, а потім був підірваний. За 2023 рік це вже одинадцята успішна диверсія на залізниці. Попередній потяг Рух Опору успішно підірвав у жовтні.

“Нинішня ж диверсія є далеко не останньою, адже в російській логістичній моделі саме залізниця відіграє ключову роль”, – зазначають у Центрі національного спротиву.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.