Воєнкоми відвідали гірськолижний курорт Драгобрат в Карпатах (Відео)

Працівники одного із закарпатських ТЦК і СП відвідали гірськолижний курорт Драгобрат у Карпатах.

За інформацією відвідувачів курорту, заїхали воєнкоми вранці 1 січня.

У мережі з’явилось відео, на якому видно, що озброєні люди у військовій формі спілкуються з чоловіками зі сноубордами в руках.

Драгобрат – найвищий гірськолижний курорт в Українських Карпатах. Він знаходиться в гірському масиві Свидовець на Закарпатті, на висоті 1300-1700 м над рівнем моря. Лижні траси проклали поблизу підніжжя гори Стіг (1707 м). Поруч також розташовані гори Жандарми (1800 м) і Близниця (1883 м). З них видно найвищу точку Українських Карпат — гору Говерлу (2061 м).

За 30 км від Драгобрата знаходиться інший відомий гірськолижний курорту Буковель.

Нагадаємо, на початку грудня працівники закарпатського ТЦК і СП відвідали рекреаційний комплекс “Косино”, що біля села Косонь Берегівського району. Відвідувачам одного з найпопулярніших термальних курортів Закарпаття воєнкоми виписували повістки. Відео, яке люди зняли під час візиту військових, оприлюднили у соцмережах.

Перед тим, закарпатські воєнкоми відвідали тренажерні зали у містах Мукачеве і Хуст. Очевидці повідомили, що військові там виписували повістки відвідувачам закладів. Відповідні відео оприлюднили місцеві телеграм-канали.

В Ужгороді працівники військкомату теж приходили виписувати повістки в один із тренажерних залів. Присутні спокійно відреагували на прихід військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.