В Ужгороді працівники ТЦК забрали єдиного водія дитячої спортивної команди з Вінниці

Працівники Ужгородського РТЦК та СП вночі забрали з хостела єдиного водія автобуса, який привіз на змагання дітей із Вінниці. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив вінницький Журналіст Віталій Павловський.

За його словами, о 01.30 ночі разом з іншими чоловіками, які ночували в хостелі “Монада”, водія дитячої спортивної команди забрали військові разом з поліцією.

“Пояснення, що він єдиний водій з групою спортсменів збірної України, їм не аргумент! Всіх на нічну комісію, у воєнкомат! Телефони відібрали, інформацію своїм рідним, тренерам повідомити не було змоги. Спортсмени винаймають таксі та по місцю пробують виходити з положення, бо змагання ніхто не відміняв”, – так описав ситуацію журналіст у своєму повідомленні.

Водій з Вінниці отримав повістку, а діти стали заручниками ситуації. Але ключі від автобуса залишилися у військкоматі, а в Ужгороді не знайшлося жодного водія, який би наважився туди піти. Їх забрала дівчина з Маріуполя, яка на умовляння вінничан зголосилася допомогти.

Дітей наразі врятували, вчора вони виїхали до Вінниці.

Офіційних коментарів щодо ситуації, коли дітей лишили без єдиного водія в Ужгородському ТЦК та СП поки не надавали.

Нагадаємо, у Львові визначили працівників одного із районних ТЦК і СП, які силоміць заштовхали чоловіка в авто. Керівництво обласного військкомату повідомило, що винних у застосуванні сили притягнуть до відповідальності.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.