Україна нарощує атаки на військові об’єкти РФ – ISW

Україна нарощує атаки російські військові об’єкти та інші важливі цілі на тимчасово окупованих територіях, а також на території російської федерації. Про це повідомляють фахівці американського Інституту вивчення війни.

Дуже схоже на те, що Україна нарощує атаки проти російських військових, об’єктів матеріально-технічного забезпечення та інших важливих об’єктів. Дедалі частіше удари відбуваються в росії й тилових районах тимчасово окупованих територій.

Днями українські партизани атакували російський військовий штаб в окупованому Мелітополі Запорізької області. Там ліквідували щонайменше трьох офіцерів ФСБ і Росгвардії Росії.

Окрім того, нещодавно скоєно замах на колишнього голову “Народної міліції” так званої “ЛНР” та по російській військовій базі в окупованому Скадовську Херсонської області.

Експерти інституту також звертають увагу на те, що українські війська з літа проводять ударну кампанію, спрямовану на окупований Крим.

Нагадаємо, вибух і велика пожежа сталися на пороховому заводі у місті Котовськ Тамбовської області рф. Перед тим, мешканці міста чули проліт безпілотників.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.