Внаслідок втрати літака А-50 росіянам доведеться переглянути географію застосування своєї авіації

Внаслідок втрати літака А-50 в Азовському морі росіяни будуть змушені переглянути обмеження районів використання бойової авіації. Такі висновки зробили аналітики з Міноборони Великої Британії.

Аналітики нагадують, що російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 було втрачено у західній частині Азовського моря. Також було пошкоджено літак Іл-22М, який, найімовірніше, не вдалося повністю вразити і він приземлився на найближчому російському аеродромі.

Британські оглядачі вважають, що для ворога це матиме великі наслідки.

“Можливе успішне наведення на ціль A-50 з боку України має велике значення. Цілком імовірно, що тепер Росія буде змушена переглянути обмеження районів експлуатації своїх літаків. А-50 має вирішальне значення для картини повітряного спостереження Росії над простором бойових дій”, – йдеться в повідомленні.

У росії лишилося 8 літаків, що могли б компенсувати втрату. Водночас навантаження на авіацію в рф ускладнюється втратою екіпажу. Внаслідок втрати літака А-50 росіянам доведеться обмежити можливі довгострокові місії на невизначений час.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.