Влада РФ засекретила дані про виплати за загибель та поранення на війні в Україні (Документ)

Влада рф засекретила статистику про одержувачів виплат за загиблих та скалічених в Україні. Бюджетникам заборонили публікувати відповідну інформацію у джерелах, які раніше були відкритими. Про це повідомило видання “Важниє історії”.

Влада доручила Пенсійному фонду РФ засекретити всі дані про соцвиплати сім’ям учасників війни (так званої СВО), які можуть розкрити кількість убитих та поранених військових.

Журналісти видання заявляють, що Пенсійний фонд розіслав співробітникам регіональних відділень лист із вимогами не завантажувати дані про призначення виплат сім’ям учасників війни. Окрім того, інформацію, яку завантажили раніше, вимагають видалити.


Співробітники організацій нібито поділилися з журналістами “незалежного” видання копіями листів (зображення вище). У них йдеться про нововведення у наповненні Єдиної державної інформаційної системи соціального забезпечення рф. У держсистемі публікуються дані щодо підтримки сімей військовослужбовців.

Вперше документ був розісланий ще у грудні минулого року. Ймовірніше, влада рф засекретила дані про виплати за загибель та поранення, щоб приховати справжні втрати на війні в Україні.

Нагадаємо, наприкінці року “Військовий кур’єр” писав про те, що через значні втрати окупанти розгортають шпиталі в цивільних об’єктах.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.