Частина Військово-морських сил РФ може покинути Крим – британська розвідка

Росія може перемістити більшу частину Військово-морських сил до Новоросійська. Про це повідомляє Розвідувальне товариство Міністерства оборони Великої Британії.

“З огляду на загрозу Севастополю, ймовірно, до Новоросійська буде передислоковано більшу кількість військово-морських сил”, – йдеться в повідомленні.

Військово-морська авіація рф відіграє важливу роль в операціях флоту окупантів. Але флот перебуває під постійними загрозами на південному фланзі. Тому флот можуть перемістити до Новоросійська. Ймовірно, росіяни хочуть використовувати військово-повітряні сили для того, аби спрямувати на північно-західну частину Чорного моря.

Британська розвідка повідомляє, що основним завданням морської авіації росії під час повітряного патрулювання було виявлення надводних безпілотників. Для цього загарбники використовують літак-амфібію Бе-12 “Чайка” 1950-х років, який вилітає з баз у тимчасово окупованому Криму.

«Бойові літаки Су-24 і Су-24М проводять морські ударні операції, включаючи щонайменше один нещодавній авіаудар по стратегічно розташованому острову Зміїний», – додали британські аналітики.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що ударами по Севастополю українська армія підірвала стратегічну перевагу Росії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.