Ударами по Севастополю українська армія підірвала стратегічну перевагу Росії – британська розвідка

Ударами по місту Севастополь в тимчасово окупованому Криму українська армія підірвала стратегічну перевагу росії на Чорному морі. Це послабить блокаду українських портів. Про це повідомила сьогодні у мережі Х розвідка Міністерства оборони Великої Британії.

У Чорному морі йде динамічний, глибокий ударний бій. Ураження штабу ЧФ рф у Севастополі, ймовірно, це змусить росію діяти агресивно. Це символічна поразка кремля.

Атаки по російському флоту протягом останнього тижня були більш руйнівними та скоординованими, ніж раніше.

Фізичне пошкодження ЧФ серйозне, але локалізоване. Флот залишається здатним виконувати свої основні воєнні місії, пов’язані з нанесенням ударів крилатими ракетами.

Проте, знизилась здатність російського флоту забезпечувати панування у регіоні. Це відобразиться на послабленні блокади українських портів. Флот окупантів також, ймовірно, не зможе захищати свої активи в порту та проводити планове технічне обслуговування.

Нагадаємо, у штабі Чорноморського флоту рф у місті Севастополь загинуло 34 офіцера. Серед них командувач чф рф Віктор Соколов. Ще 105 окупантів було поранено. Будівля штабу не підлягає відновленню. Таку інформацію опублікували Сили спеціальних операцій ЗСУ, які координували удари української авіації.

Також, стало відомо, що російські офіцери допомогли українським спецслужбам навести ракети на штаб Чорноморського флоту рф у місті Севастополь. Вони погодились співпрацювати, коли їм запропонували гроші.

Офіцери ВМФ росії, які мали доступ до діяльності командування Чорноморським флотом, “зливали” українським військовим інформацію про місцезнаходження та діяльність своїх командирів у тимчасово окупованому Криму. Про це пише Kyiv Post з посиланням на рух “Атеш”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.