Військові спонукали владу розпочати ремонт крематорію в Києві (Фото)

На території КП “Київський крематорій” розпочали ремонтні роботи. Взялися за них після зауважень військових щодо вигляду будівлі та оздоблення всередині.

Комунальники почали очищати стіни, фарбувати та міняти деякі елементи. Цим мають покращить зовнішній вигляд приміщень, де прощаються з українськими воїнами.

Ремонт займе до двох тижнів.

Звернула увагу на поганий стан крематорію патронатна служба “Янголи Азову” – організації, яка з 2014 року займається похованням полеглих солдатів. Сьогодні вони опікуються бригадою НГУ “Азов”, 3-ю окремою штурмовою бригадою ЗСУ та спецпідрозділом ГУР МО “Кракен”.

Представники служби показали жахливі умови крематорію, де їм доводиться прощатися з полеглими захисниками. Передусім “Янголи” розкритикували розбиту бруківку, якою важко пройти, а тим більше – проїхати на інвалідному візку. Обурив також загальний стан приміщення – вибиті вікна, потріскані стіни. Також вони показали дірявий дах, через який у приміщення затікає вода.

У Київській міській адміністрації обіцяють провести комплексну реставрацію. Це не так просто через те, що будівля має статус пам’ятки архітектури.

Нагадаємо, на днях поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом наруги над могилою військовослужбовця. Перед тим, розголосу у соцмережах набула інформація про крадіжку шевронів з поховання льотчика Андрія Пільщикова (“Джуса”) на Аскольдовій могилі у Києві.

Про наругу над похованням писала наречена захисника Меланія Подоляк. Вперше могилу обікрали на початку вересня. Тоді вона замовила для шевронів військових, які провідують могилу, спеціальну скриню-вітрину на замку. Всі нарукавні знаки туди не помістились і частина розмістились поруч. З часом, до них додавали нові.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.