(Official White House Photo by Tia Dufour)

США хочуть надати Україні новітні військові технології для виробництва зброї

У Білому домі обговорили пропозицію надати Україні передові американські військові технології. Зокрема йдеться про доступ до них. Для цього зібрали очільників оборонних індустрій США. Про це повідомляє агенція Reuters.

“Розмова йшла про низку систем, зокрема про безпілотники, а також про боротьбу з безпілотниками противника, і торкалася проблеми розмінування”, – заявив журналістам один з учасників зустрічі, йдеться у повідомленні.

Окрім членів Ради з національної безпеки, у заході взяли участь представники компаній, які спеціалізуються на оборонних комп’ютерних системах, виробляють дрони та засоби боротьби з ними.

Видання зазначає, що Джейк Салліван організував зустріч, щоб “зробити новий акцент на наданні допомоги Україні в подоланні цих ключових технологічних проблем”, які, на думку американських чиновників, “перешкоджають їхньому прогресу і динаміці на полі бою”. Зокрема йшлося про військові технології.

Водночас представники адміністрації заявили, що будь-які зусилля з підтримки України будуть обмежені без додаткового пакета допомоги на суму понад 60 мільярдів доларів нової допомоги у сфері безпеки для України. Його має схвалити Конгрес.

Нагадаємо, у Конгресі США готують спеціальну угоду щодо кордону та імміграції. Вона дозволить розблокувати кошти для допомоги Україні. Текст документа можуть опублікувати вже цього тижня.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.