The Ukrainian Military Representative to NATO, Major General Serhii Salkutsan sitting at the Military Committee table during the NATO-Ukraine Council.

Відбулося перше засідання Ради Україна-НАТО у військовому форматі (Фото)

Сьогодні відбулося перше засідання Ради Україна-НАТО у військовому форматі на рівні військових головнокомандувачів.

Про це повідомила Місія України при НАТО у Фейсбуці.

Від імені головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного перед союзниками сьогодні виступив військовий представник в НАТО Сергій Салкуцан.

Він поінформував про поточну ситуацію на полі бою, наголосив на першочергових потребах Збройних сил України, закликав до збільшення поставок озброєння, в тому числі систем протиповітряної оборони та ракетних комплексів.

Формат Ради Україна-НАТО був створений за рішенням саміту у Вільнюсі влітку 2023 року, як один із кроків на шляху до вступу нашої країни в Північноатлантичний альянс.

Під час засідань Ради відбудуться взаємні консультації, ухвалення рішень, а також цей формат слугує механізмом кризових консультацій між Україною і НАТО.

Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський зустрівся з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом. Зустріч відбулась в рамках Всесвітнього економічного форуму у Давосі у Швейцарії. Обговорення питань оборони України розпочали з можливостей підсилення української ППО.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.