Росіяни почали вербувати жінок у штурмові загони (Відео)

Серед особового складу штурмової групи окупантів, знищеної Силами оборони України у Запорізькій області, ймовірно, була жінка. Таке припущення роблять військові оглядачі, аналізуючи відео, зняте українськими воїнами після бою. Цілком можливо, що російська армія почала вербувати жінок у штурмові загони.

На кадрах видно ліквідовану штурмову групу Російських окупантів. Серед них можна розгледіти жіноче обличчя.

Українські військові оглядачі не підтверджують припущення, що дана особа може бути медиком, оскільки відсутні розпізнавальні знаки, або тактичний медичний рюкзак. З цього випливає припущення, що росія почала вербувати жінок з виправних колоній. Знищена група, начебто, складалася з минулих в’язнів.

Але є й інша версія. Відомо, що росіяни почали вербувати жінок з угруповань футбольних хуліганів та подібних неформальних рухів. Представники військового формування “Еспаньйола”, створеного з радикальних фанатів футбольних клубів, почали вербувати жінок у штурмові загони. Близько місяця тому про це написали “Важниє історії“.

Аби перевірити інформацію щодо можливості служби у штурмовому підрозділі, журналістка видання написала одному з адміністраторів телеграм-каналу “Еспаньйола” під виглядом кандидатки.

Інформація виявилася достовірною. Контракт підписується із ПВК “Редут”, мінімальний термін – 6 місяців.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що військовослужбовців російських підрозділів “Шторм-Z” повертають до бойових дій із незагоєними ранами та навіть після ампутацій кінцівок.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.