Велика Британія посилює кібербезпеку провідних оборонних об’єктів

Міністерство оборони Великої Британії виділило 880 тис. фунтів стерлінгів ($1,1 млн) на фінансування п’яти проектів із кібербезпеки провідних оборонних компаній та об’єктів.

Це відбулося після того, як група хакерів LockBit, яка пов’язана з Росією, зламала базу даних Zaun у минулому місяці. Ця база дбала про безпеку деяких найважливіших об’єктів Великої Британії. Зокрема, до неї були підключені база атомних підводних човнів HMNB Clyde у Шотландії та лабораторія хімічної зброї Портон-Даун у Вілтширі. 

Інформація щодо діяльності цих об’єктів була оприлюднена в таємній мережі, повідомляє The Mirror. Хакерам LockBit вдалося завантажити деякі дані, загальним об’ємом до 10 ГБ. Серед них деякі історичні електронні листи, замовлення, креслення та файли проектів.

Тому уряд Великої Британії оголосив конкурс “Зниження кіберризику через захист” і виділив кошти. Компанія Defence and Security Accelerator (DASA) буде вести нагляд і відбір п’яти пропозицій, які втілять ужиття за державний рахунок. Проекти повинні підвищити цифрову стійкість і дозволити обороні бути захищеною від зловмисників.

Нагадаємо, нещодавно британська розвідка встановила, що росія використовувала шкідливе програмне забезпечення для викрадення конфіденційної військової інформації ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.