Вашингтон ухвалив передачу Україні боєприпасів на $175 млн

У Вашингтоні високопосадовці США підготували для України військову допомогу на суму $175 млн.

Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Пакет допомоги включає боєприпаси для ППО, ракетних систем, снаряди, протитанкові ракети та патрони.

Також президент Джо Байден продовжує вести переговори із Конгресом США щодо виділення Україні $61 млрд. на наступний рік.

Нагадаємо, сенатори-демократи оприлюднили пакет з національної безпеки на суму близько $111 млрд. Законопроект передбачає допомогу Україні та Ізраїлю, а також заходи, спрямовані на захист південного кордону США.
 
Автори документа зазначають, що понад $15 млрд передбачені на підтримку України. Йдеться про “військову підготовку, обмін розвідданими” й “посилення присутності в зоні відповідальності Європейського командування”.

Конгресмен-демократ Адам Сміт закликав проголосувати за надання допомоги, бо це основне. Україна виконала велику роботу, щоб захистити свою державу та стримати росіян.

Також сьогодні стало відомо, що міністерство юстиції США повідомило про висунення обвинувачень чотирьом російським терористам за воєнні злочини, які вони вчинили в Україні. Про справу на росіян йдеться у заяві відомства.

Обвинувачення висунули Сурену Мкртчяну, Дмитру Буднику та двом росіянам, чиї прізвища невідомі. Слідчі знають їхні імена – Валерій та Назар. Вони незаконно затримали американського громадянина в Україні. Його допитували, жорстоко били і катували. Бойовики погрожували вбити жертву та інсценували страту.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.