«Вагнерівців» у Бахмуті міняють російські десантники та бойовики «ДНР» – британська розвідка

Терористична група «Вагнера», почали залишати позиції навколо міста Бахмут. Про це повідомляє британське розвідувальне відомство у своєму Twitter.

Позавчора ватажок «Вагнера» Пригожин заявив, що розпочато виведення його сил із Бахмута та передача позицій міністерству оборони росії, яке триватиме до 1 червня 2023 року.

У Міністерстві оборони України також підтвердив ротацію підрозділів «Вагнера» на околицях Бахмута. Станом на вчорашній вечір, бойовики так званої «Донецької народної республіки», ймовірно, увійшли у місто, щоб замінити «вагнерівців».

Крім того, підрозділи російської 31-ї бригади Повітряно-десантних військ (ВДВ), ймовірно, перемістилися з району Сватове-Кремінна для підсилення флангів Бахмута. Оскільки, українські сили здійснили низку успішних контратак та зайняли 20 квадратних кілометрів на флангах біля Бахмута. Ротація сил «Вагнера», ймовірно, триватиме контрольованими фазами, щоб запобігти обвалу російського фронту у цьому місті.

Британське розвідувальне відомство додає, що незважаючи на триваючу ворожнечу Пригожина з міноборони росії, «вагнерівці», ймовірно, будуть використані для подальших наступальних операцій на Донбасі після відновлення їхньої боєздатності.