“Вагнерівці” почали будувати укріплення у Білорусі (Фото) 

“Вагнерівці”, яких після невдалого бунту Пригожина відправили до Білорусі, почали будувати фортифікаційні споруди на полігоні “Репіще” поблизу Осиповичів Могильовської області.

Про це свідчать супутникові знімки, які оприлюднило видання “Радіо Свобода”.

На знімку, зробленому компанією Planet Labs 31 липня, можна помітити скупчення будівельної та інженерної техніки, поміченої в 3-й колоні ПВК “Вагнера”, що прибула до Білорусі 17 липня. А також будівництво численних фортифікаційних споруд на території полігону.

Фото: супутниковий знімок полігону в Білорусі, зроблений компанією Planet Labs (Радіо Свобода)

Журналісти пояснили, що це це можуть бути землянки біля яких помічені легкові автомобілі та світло-сірі мікроавтобуси УАЗ, які також були присутні в одній з колон найманців, якими ті прибувають до Білорусі.

Фото: супутниковий знімок полігону в Білорусі, зроблений компанією Planet Labs (Радіо Свобода)

Ймовірно, що фортифікації будуються насамперед для проведення тренувань. Наприклад, для відпрацювання штурму окопів.

До слова, найманці також почали використовувати старі військові склади, розташовані біля села Поплави Мінської області. Відстань від табору в селищі Цель до військових складів біля Поплави становить 27 км, або 30 хвилин їзди на автомобілі.

Нагадаємо, що “вагнерівці” активно розбудовують військовий табір у Білорусі, неподалік від польського кордону. Водночас білоруський диктатор Лукашенко на зустрічі з Путіним заявив, що бойовики хочуть на “екскурсію” до Польщі.

Ймовірно, так Кремль таким чином хоче залякати Варшаву, яка активно допомагає Україні озброєнням.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.