В Україні розглядають стратегії, які базуються на ударах по Криму – The New York Times

Українське військове командування та силовики розглядають стратегії, які базуються на їхніх успішних глибоких ударах по Криму минулої осені.

Про це йдеться у статті видання The New York Times.

Вони шукають креативні способи вивести росію з рівноваги за допомогою нападів на збройові заводи, склади зброї та залізничні лінії для транспортування боєприпасів. Українське керівництво також працює над способами здобути символічні перемоги.

Один колишній український високопоставлений військовий відмовився обговорювати пропозиції, але сказав, що новий план уточнюється і є “дуже сміливим”.

Водночас, американці наполягають на зосередженні на утримуванні території. Для опрацювання нової української стратегії на полі бою США відправили в Україну генерала, який проведе значний час на фронті.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський під час візиту до США зустрівся з главою Пентагону Ллойдом Остіном і очільником Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном. На зустрічі обговорили виклики для глобальної безпеки, розвиток подій на фронті та подальшу українсько-американську співпрацю у сфері оборони.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.