Гелікоптер OH-58D Kiowa Warrior Повітряних Сил Тунісу
Гелікоптер OH-58D Kiowa Warrior Повітряних Сил Тунісу

В Тунісі розбився військовий гелікоптер

Міністерство оборони Тунісу повідомило про авіакатастрофу військового гелікоптера біля мису Серрат, що на півночі країни.

Відомо, що гелікоптер, на борту якого знаходилося чотири військових, здійснював нічний виліт в районі мису Серрат. За попередньою інформацією літальний апарат розбився над морем. Весь екіпаж загинув.

Міністерство оборони країни спочатку повідомило про знаходження двох тіл військовослужбовців. Сьогодні під час пошукових заходів ВМС Тунісу виявили ще одного загиблого. Четверте тіло досі не знайдене. Інформація щодо типу гелікоптеру, який зазнав катастрофи, не розголошується. Фото з місця подій немає.

На озброєнні Тунісу знаходиться 8 різних типів гелікоптерів: AS365 Dolphin, SA313 Alouette III, OH-58D Kiowa Warrior, HH-3E, UH-60M, AS350B Ecureuil, AB-205, UH-1H та UH-1N Iroquis.

Президент країни Каїс Сеїд висловив співчуття сім’ям загиблих.

Востаннє подібна катастрофа відбулася в Тунісі у жовтні 2021 року. Тоді також під час нічного польоту над територією вілаєту Габес (південний схід країни) розбився гелікоптер з трьома військовослужбовцями на борту. Всі члени екіпажу загинули

Нагадаємо, на початку квітня в Японії розбився військовий гелікоптер UH-60JA Black Hawk.