Україна знищила 7000 одиниць російської військової техніки – Oryx

За даними дослідницького проєкту Oryx Збройні Сили України знищили 7000 одиниць російської військової техніки. У даний підрахунок включені лише ті випадки, які мають фото або відео підтвердження.

Йдеться про ту категорію техніки, яка була повністю знищена. Тобто, це машини та установки, які вибули з ладу і не підлягають ремонту та відновленню.

Закономірно, що найбільшими є факти знищень в категорії “Вантажівки, машини та джипи”. Збройні Сили України знищили 1898 різного роду військових машин та вантажівок з 2564 загалом втрачених російськими окупаційними військами. 

На другому місці – категорія “Бойові машини піхоти”. Збройні Сили України знищили 1583 одиниці БМП різних типів. Загалом росіяни втратили 2392 одиниці техніки в даній категорії.

На третій позиції – категорія “Танки”. Українські військові ліквідували 1257 танків різних типів. Загалом збройні сили рф втратили в Україні 2023 одиниці танків.

Нагадаємо, на початку квітня за даними Oryx загальні втрати росіян у військовій техніці (знищена, покинута та захоплена) перевалили за 10 тис. одиниць.