В світі все менше обговорюють відмову України від територій в обмін на мир – Кулеба

У світі все менше обговорюють “мирні ініціативи”, які пропонували Україні відмовитися від частини територій чи щось жертвувати чимось іншим. Про це написав у Instagram глава МЗС Дмитро Кулеба.

Таким чином прокоментував завершення третього саміту щодо української Формули миру, який відбувся в Мальті і зібрав представників 66 країн.

Зараз у центрі дискусій знаходиться українська Формула миру, яка повністю відповідає принципам Статуту ООН та ключовим резолюціям Генасамблеї.

Кулеба також зазначив, що зустріч на Мальті руйнує міфи про зниження уваги до України на тлі подій на Близькому Сході та втрату Україною підтримки.

“15 держав брали участь у переговорах у Копенгагені в червні, 42 — в серпні у Джидді, а зараз на Мальті вдалося зібрати вже 66 держав і міжнародних організацій. Кількість учасників зросла, як і кількість країн з-поза меж Європи та Північної Америки”, – додав він.

Раніше повідомлялось, що Туреччина прийме третю міжнародну зустріч радників з національної безпеки, які працюють над підтримкою запланованого на майбутнє мирного саміту України. Та місце проведення форуму змінилось.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.