В Росії вичерпуються стволи для самохідних гаубиць (Фото)

В росії вичерпуються стволи для самохідних гаубиць 2С5 “Гіацинт-С”. Зокрема, їх окупанти вже познімали із майже усіх законсервованих артилерійських установок на трьох стоянках 94-го арсеналу в Омську.

Це видно на супутникових знімках, які опублікував у мережі Х дослідник HighMarsed.

Перший знімок з пари, яка опублікована вище, зроблений у липні минулого року, другий – у травні нинішнього. У ті ж періоди зроблені фото, які розміщені нижче.

Загалом, на цій російській базі було 298 гаубиць “Гіацинт-С”. У травні дослідник нарахував 155. Із них, лише чотири системи мали стволи.

94-й арсенал в Омську – це склад зброї та боєприпасів Головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони рф. Там працює військова частина №63779, яка займається ремонтом техніки та озброєння.

“Гіацинт-С” – радянська розробка, яку випускали у 1976-1993 роках. Загалом збудували біля 2 тисяч установок.

Корпус машини зварений із броньових листів і розділений на три частини: силова (моторно-трансмісійне), бойова та відділення управління.

Ця САУ може уражати цілі на відстані до 30 км.

Нагадаємо, рф через тимчасово окупований Крим перекидає до України стару військову техніку. Активісти руху “Атеш” зафіксували у Джанкої ешелон, що перевозив “запаси” з російських складів. Агент антиросійського руху, який зняв на камеру поїзд з технікою окупантів зазначив, що її перевозять у бік материкової частини України.

На платформах можна розгледіти вантажні автомобілі й криту гусеничну техніку. Є також закриті вагони. Важко розгледіти, які саме машини заховали росіяни. Але їх об’єднує те, що вони усі зовсім не нові, зазначають очевидці.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.