В Росії хочуть збільшенням виплат вгамувати незадоволених дружин військових – британська розвідка

Дослідження незалежних російських ЗМІ та коментарі дружин мобілізованих свідчать про те, що останніми тижнями влада намагалася домовитися з ініціаторами протестів. Сім’ям військових збільшити грошові виплати, щоб вони утрималися від виступів.

Про це повідомила британська розвідка.

Це свідчить про те, що російська влада чутливо реагує на протести, пов’язані з мобілізованими, які вже понад рік перебувають на передовій.

Кремль, ймовірно, буде намагатися придушити громадський протест дружин російських військовослужбовців, у тому числі шляхом відплати та дискредитації в соцмережах. Такі тенденції з’явилися після невеликих протестів у Москві в листопаді.

Нагадаємо, на Театральній площі в Москві відбувся пікет дружин мобілізованих. Вони виходили із вимогою завершити війну та повернути чоловіків додому. Це перший такий захід з початку повномасштабного вторгнення в Україну. Учасниці висловлювалися за завершення війни.

Близько 30 родичок мобілізованих чоловіків розгорнули плакати з вимогою провести ротацію військовослужбовців. Вони стали поряд з мітингом комуністів, який був присвячений 106-м роковинам жовтневого перевороту.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.