В Казахстані припинили трансляцію російських державних телеканалів

В Казахстані припинили трансляцію російських державних телеканалів. Про це повідомило видання Clash Report.

Трансляцію припиняє ключова компанія супутникового та інтернет-телебачення TVCOM, яка є партнером національного оператора в галузі телерадіомовлення Казахстану АТ “Казтелерадіо”. У оголошенні сервісу йдеться про відмову від ефірів “Первого канала СНД”, “Поехали”, “Время”, “Дом Кино”, “Телекафе”, “Победа” та інших.

Керівництво компанії вирішило поступово скорочувати частку зарубіжних каналів із інформаційними наративами. Абоненти оператора у Казахстані досягли високого рівня медіаграмотності та отримують інформацію найчастіше із соціальних мереж.

Раніше державний радник Казахстану Ерлан Карін заявив, що влада провела значні політичні реформи і переходить до формування нової якості нації, що може стати головним змістом суспільного порядку денного в новому році.

Нагадаємо, нещодавно видання The Wall Street Journal написало, що президент Казахстану відмовився допомагати Путіну під час заколоту “вагнерівців”. На думку авторів видання, заколот лідера бойовиків “ЧВК “Вагнер” Євгена Пригожина розкрив резервний план і союзників, на яких розраховував кремль під час загрози захоплення влади у Москві.

Дзвінок секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева до Астани був страховкою від найгіршого сценарію під час виступу Пригожина. Патрушев розраховував на допомогу, оскільки росія підтримала Казахстан під час масових заворушень на початку минулого року. Але президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв відмовився брати участь у переговорах та дистанціювався від конфлікту.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.