В Еквадорі армію мобілізували для боротьби з бандитами (Відео)

В Еквадорі озброєні злочинці почали нападати на людей та поліцію. Президент Даніель Нобоа оголосив про внутрішній збройний конфлікт та мобілізацію армії для боротьби з бандитами.

Нобоа назвав 22 банди терористичними організаціями та військовими цілями. З тюрем втекли два найвпливовіші кримінальники країни. Про це повідомляє Reuters.

Група нападників зі зброєю проникли до студії еквадорського телеканалу TC Televisión і взяли ведучих в заручники. Правоохоронці затримали 13 нападників.

В Еквадорі сталася низка нападів на вулицях. В різних місцях було викрадено щонайменше семеро поліцейських. Еквадором прокотилася серія вибухів, у великих містах чути постріли.

Після захоплення заручників та бунту у в’язницях, на 60 днів було оголошено режим надзвичайної ситуації.

Оголошено про розшук втікачів. Йдеться про Хосе Адольфо Вільямар на прізвисько Фіто, ватажка найчисельнішої банди Еквадору “Лос-Чонерос”. Він втік з колонії в Гуаякілі. Також небезпечним вважають Фабрісіо Колон Піко, який очолює другу найбільшу банду “Лос-Лобос”. Цей бандит втік із тюрми Чімборасо.

У сусідньому Перу уряд наказав негайно розгорнути поліцейські сили на кордоні, щоб запобігти проникненню будь-якої нестабільної ситуації в країну, повідомило ВВС.

США заявили, що засуджують “нахабні напади” в Еквадорі та тісно співпрацюють з президентом Даніелем Нобоа та його урядом Еквадору. Вашингтон додав, що готовий надати допомогу.

Нагадаємо, нещодавно в Карловому університеті у Празі чоловік розстріляв присутніх. Вбив 15 людей, десятки поранив. Потім терорист застрелився. Відео і фото з місця події з’явилися у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.