Уряд Німеччини замовив велику партію снарядів для України

Уряд Німеччини замовив велику партію артилерійських снарядів у компанії Rheinmetall. Замовлені боєприпаси призначені для України. Про це повідомив виробник на своєму сайті.

Це замовлення включає понад 150 тисяч 155-мм снарядів від нової іспанської дочірньої компанії Rheinmetall Expal Munitions, а також додаткові осколково-фугасні боєприпаси DM 121.

Згідно із заявою компанії Rheinmetall вартість замовлення складає сотні мільйонів євро. Десятки тисяч снарядів мають бути поставлені з Німеччини до України у нинішньому році, а решта – у наступному.

Ще у липні виробник боєприпасів і техніки оголосив про підписання рамкової угоди щодо артилерійських боєприпасів з урядом Німеччини. Контракти передбачають постачання кількох сотень тисяч снарядів. Саме у рамках цих домовленостей і здійснили нинішнє замомлення.

Рамкова угода розрахована до 2029 року. Її потенційний обсяг становить 1,2 млрд євро.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що оборонна компанія Rheinmetall отримала від Федерального антимонопольного відомства Німеччини дозвіл на створення спільного підприємства з компанією “Українська оборонна промисловість”.

Співробітництво почнуть з технічного обслуговування та ремонту техніки, яку Україна отримала від Німеччини та інших партнерів. В майбутньому планують налагодити спільне виробництво окремих видів оборонної продукції в Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.