Українські сили подолали другу лінію оборони РФ – Умєров

Українські військові вже подолали дві лінії оборони, які облаштували російські окупанти. Таку заяву Міністр оборони України Рустем Умєров зробив в інтерв’ю FoxNews.

“Якщо говорити про лінії оборони, ми вже подолали першу і другу. Ми перебуваємо між другою і третьою“, – заявив міністр.

Міністр також зауважив, що Україна має воєнні цілі на 2024 рік. Вони передбачають оборонну операцію, контрнаступальну операцію та наступальну операцію.

“Ми маємо план. Ми деокупували 50% нашої території. Ми перемагаємо росію на нашій території, повертаємо території, звільнюємо їх. І тепер маємо план на 2024 рік”, – сказав Рустем Умєров.

Він також додав, що Україна прагне стати частиною НАТО і “розмовляти з ним однією мовою”. Тому всі розрахунки на наступний рік, закупівля та планування операцій відбуватимуться відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що глава Офісу президента Андрій Єрмак, міністр оборони Рустем Умєров і міністр стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін готуються до зустрічі у Вашингтоні із 350 американськими промисловцями та високопосадовцями. Мають намір обговорити з ними виробництво зброї для України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.