РФ накопичує крилаті ракети, щоб знову атакувати критичну інфраструктуру України – британська розвідка

Країна-агресор вже тривалий час утримується від масштабних атак крилатими ракетами повітряного базування. Росія, ймовірно, застосує ці ракети, щоб завдати ударів по критично важливій інфраструктурі України. Про це повідомляють аналітики з британської розвідки.

“Однією з цілей Росії, ймовірно, було послаблення системи протиповітряної оборони України, щоб сформувати поле бою напередодні будь-якої узгодженої зимової кампанії ударів по енергетичній інфраструктурі України”, – йдеться у звіті британської розвідки.

З 18 по 19 листопада росія запустила близько 50 дронів-камікадзе типу  “Шахед” передусім в напрямку Києва. Їх випустили з Курська на схід і з Краснодара на південний схід.

Україна разом з закордонними партнерами готуються до такого розвитку подій, зміцнюючи сили ППО. Нагадаємо, очільник Міноборони Німеччини Борис Пісторіус оголосив про новий пакет військової допомоги Україні. Оборону неба підсилять 4 додаткові системи ППО IRIS-T, які країна надасть у новому пакеті військової допомоги.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.