Українським дронам вдається нищити танки окупантів, які обладнані комплексами РЕБ (Фото)

Росіяни встановлюють на свої танки, які відправляють у зону бойових дій в Україні, комплекси радіоелектронної боротьби РП-377УВМ. Попри це, українські дрони-камікадзе уражають ворожу техніку.

Саме на відео з безпілотників і помітили наявність засобів РЕБ на танках.

Такі комплекси РЕБ українські військові виявляли на захопленій ворожій бронетехніці ще на початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну.

РП-377УВМ – це російський малогабаритний передавач перешкод. З допомогою такого комплексу відбувається придушення каналів радіоуправління мінно-вибуховими пристроями. Таким чином намагаються захистити особовий склад, авто- та бронетехніку під час руху та стоянки.

Пристрої формують широкосмугові сигнали перешкод, які блокують сигнали керування від “пускового пристрою” до виконавчого.

Нагадаємо, нещодавно українським воїнам вдалося знищити рідкісну ціль – комплекс РЕБ РБ-636АМ2 “Свет-КУ”. За час широкомасштабного вторгнення – це третє підтверджене знищення цього комплексу. Новітню російську розробку вистежили в Херсонській області. Техніку ліквідували ударом з HIMARS.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.