That image was taken from a drone on Wednesday Sept. 6, 2023, Houses are seen destroyed during the fighting between Russian and Ukrainian armed forces are seen in Andriivka, Donetsk region, Ukraine. Deputy Defense Minister Hanna Maliar said this morning Ukraine's General Staff officially confirmed that Ukrainian troops captured Andriivka, which is 10 km south of Bakhmut. (AP Photo/Evgeniy Maloletka)

Український комбриг пояснив особливість наступу під Бахмутом

Наступ на Бахмут робить неможливим просування росіян на Донеччині. Також атакувальні дії не дають розпорошитись Силам оборони України.

Про це розповів командир Третьої штурмової бригади Андрій Білецький в інтерв’ю “Українській правді”. Таким чином він відповів на публікації в західних медіа про те, що українським військовим потрібно було більше сил зосередити на півдні.

“Командири тих бригад, які зробили можливим якраз все це просування на південному фронті на Бахмуті, воюють тими ж силами, які в них були. Відповідно, країна навряд чи розпорошила якимось чином свої сили. Все, що планувалося використати для стратегічної операції на півдні, використовується для стратегічної операції на півдні” – пояснив комбриг.

Окрім цього, він зазначив, що плацдарми на півдні Бахмута давали можливість росіянам розвивати наступ на основну частину Донбасу, який зараз контролює Україна, а потім і на Харківщину. Взяття ж Андріївки, пояснив Білецький, дало ЗСУ закріпитися, на так званому “бар’єрному рубежі” – місці яке легко обороняти.

Нагадаємо, що ЗСУ взяли під контроль село Андріївка на Донеччині у середині вересня. Також ЗСУ успішно знищували ворогів на півдні від Бахмута в районі сіл Курдюмівка та Кліщіївка.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.