Український дрон «Фурія»: нові технічні подробиці

Під час виставки озброєння та військової техніки, приуроченої до Дня захисників і захисниць України, Міноборони планує представити багато вітчизняних та закордонних перспективних розробок. Зокрема, на Михайлівській площі в Києві 13-17 жовтня глядачі зможуть наочно побачити та ознайомитися з тактико-технічними характеристиками БпАК А1-СМ «Фурія».

Нагадаємо, що безпілотник прийнято на озброєння Збройних Сил України у квітні минулого року після успішних державних випробувань. Він призначений для проведення якісної та ефективної тактичної повітряної розвідки й коригування вогню артилерії в будь-який час доби. Головний споживач розробки – це артилерійські підрозділи бригад.

Також варто додати, що БпАК А1-СМ «Фурія» є першим вітчизняним комплексом, розробленим приватною компанією, який був прийнятий на озброєння української армії.

До складу комплексу входять 3 безпілотних літальних апарати, денне та нічне корисне навантаження (денна камера, тепловізійна та фотокамери), наземна станція управління та обробки інформації, антени та додаткове обладнання.

БпАК А1-СМ «Фурія» має два режими зльоту та посадки – напівавтоматичний, автоматичний. Режим польоту – ручний, напівавтоматичний, автономний. Безпілотник має можливість повертатися у точку зльоту без застосування супутникових систем навігації.