Британці оцінили наслідки кібератаки на українську мобільну мережу

У британській розвідці вважають кібератаку на українську мобільну мережу “Київстар” однією з найруйнівніших подібних операцій з початку повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляють в новому огляді Розвідувального співтовариства Міністерства оборони Великої Британії.

Експерти зауважили, що найбільший оператор мобільного зв’язку в Україні, який забезпечує мобільним зв’язком та домашнім інтернетом понад половину населення, зазнав кібератаки. Наслідки атаки тривали щонайменше дві доби.

“З огляду на те, що постраждали українські урядові ресурси та екстрені служби, цей інцидент, ймовірно, є однією з наймасштабніших деструктивних кібератак на українські мережі з початку повномасштабного російського вторгнення”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок кібератаки на українську мобільну мережу користувачі залишилось без мобільного зв’язку та можливості користуватися інтернетом. Але кібератака також вивела з ладу сирени повітряної тривоги, деякі банки, банкомати й торгові термінали.

Раніше «Військовий кур’єр» писав про те, як директор німецької фінансової компанії роками працював на розвідку РФ. Ян Марсалек утік до Москви і став одним із найрозшукуваніших людей у ​​світі. Його звинувачують у крадіжці мільйонів євро.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.