Українські військові знищують окупантів мінами з Судану (Фото)

Україна отримує боєприпаси не лише від західних союзників, але й з доволі екзотичних країн. Раніше «Військовий Кур’єр» повідомляв, що українські захисники використовують на фронті снаряди для РСЗВ з Північної Кореї та 120-мм міни виробництва Ірану.

Днями стало відомо, що українські воїни знищують окупантів також і 120-мм мінами, виготовленими у Судані. Відповідне фото один з українських військових опублікував у соцмережах. На фото – міна для 120-мм міномету, на якій маркером написане привітання з нещодавнім ювілеєм Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного: «Валерій Федорович, з 50-річчям! Ми – ваші солдати!!!».

На фото видно маркування, яке вказує, що це – 120-мм міна MMY03 «Ахмед», виробництва суданської компанії Military Industry Corporation Sudan.

Раніше вже повідомлялося, що українські військові отримали 120-мм міни, виготовлені у Судані. Зокрема, восени українські військові публікували фото ящиків від цих боєприпасів. На них, зокрема, було вказано маркування «116 А10», де «116» – означало номер партії, а «А10» – номер цеху.

Втім, офіційне фото власне суданської міни на фронті з’явилося лише зараз.

Примітно, що офіційно Судан не оголошував про передачу боєприпасів Україні. Військові аналітики сходяться на думці, що ці міни могли постачатися для ЗСУ через одну з третіх країн. Наприклад, кимось із посередників у інших африканських державах.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.