Українські військові зайняли нові території на Херсонщині – ISW

Українським військовим вдалося зайняти нові території на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Зокрема, вони наблизилися до дороги Олешки-Нова Каховка і змогли “перерізати” її щонайменше у двох місцях.

ЗСУ встановили контроль над позиціями на північ від Антонівського залізничного мосту. Про це повідомив американський аналітичний центр Інститут вивчення війни (ISW).

За інформацією російських “воєнкорів”, українські війська встановили контроль над новими позиціями в селі Кринки – 30 км на північний схід від Херсона та 2 км від річки Дніпро. Також ЗСУ провели штурм російських позицій на південь і південний захід від населеного пункту. 

За інформацією аналітиків ISW, українські війська також атакували поблизу селища Пойма, сіл Піщанівка та Підстепне – 13-17 км на схід від Херсона. Вони намагаються закріпити позиції між Підстепним і Козачими Лагерями.

Російському військовому командуванню, ймовірно, буде важко передислокувати боєздатне підкріплення для відповіді на українські операції на Херсонщині, одночасно проводячи оборонні операції в Запорізькій області та підтримуючи наступальні дії на Донбасі.

У ISW вважають, що нині незадіяних російських сил на Херсонському напрямку виявиться недостатньо для відповіді на українські операції на лівому березі Дніпра.

Нагадаємо, вчора українські військові показали захоплені позиції на лівому березі Дніпра. Сили оборони України переправляють туди свої підрозділи малими групами і поступово закріплюються на нових рубежах.

На оприлюдненому в мережі відео видно мертвих окупантів і підбиту ворожу техніку, ймовірно, БМП-2 та інженерну машину розгородження. Навколо вся територія понищена снарядами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.