Українські військові показали, як розвідувальним безпілотником фіксують переміщення літаків та вертольотів РФ (Відео)

Українські військові за допомогою розвідувального безпілотника Shark фіксують переміщення російських літаків, вертольотів та БПЛА неподалік від лінії фронту.

Добірку відео записаних камерою цього безпілотника української розробки опублікували в мережі. На кадрах можна роздивитися ворожий літак Су-25, вертоліт Ка-52 та безпілотник “Орлан-10”.

На відео гарно видно роботу функції спостереження за ціллю. Плавність картинки забезпечується модернізованим модулем USG-231 EO.

Український безпілотник Shark презентувала у жовтні 2022 року компанія-виробник “Укрспецсистемс”. БпЛА здатен вирішувати основні задачі з розвідки, спостереження та коригування вогню. Має 30-кратне збільшення зображення.

Це повністю український безпілотник – від ідеї до виробництва. Він має надійний зашифрований зв’язок і створений спеціально для проведення глибинної аеророзвідки та коригування, у тому числі, західного далекобійного озброєння, наприклад РСЗВ HIMARS.

Нагадаємо, нещодавно 140-й окремий розвідувальний батальйон ЗСУ за допомого безпілотника Shark виявив місце дислокації російської піхоти і двох БМП-2. Координати передали артилеристам, які з HIMARS уразили цілі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.