Українські військові ліквідували командира десантного катера окупантів (Фото)

У місті Новоросійськ в рф поховали командира десантного катера проекту “Серна”, якого біля берегів Криму уразив український морський безпілотник. Про окупанта Дениса Нікітіна написав портал “Чорноморський козачий округ”.

Нікітін був мічманом. Під час нічної атаки безпілотників, він докладав зусилля, щоб врятувати корабель. Тому, як пише сайт, “геройськи загинув”.

Мічман Нікітін був родом із Красноярському краї, мав 42 роки. Вважався “реєстровим козаком Кубанського козачого війська”. З перших днів російського вторгнення в Україну долучився до дій окупаційної армії.

Нагадаємо, в ніч на 10 листопада в тимчасово окупованому Криму прогриміли вибухи. Їх чули у Феодосії та селищі Чорноморське, що неподалік від неї. Місцеві повідомляли про приліт у військову частину. Рятувальники начебто почали розбирати руїни казарми.

Також, тоді було уражено два катери. У морі почали роботу водолази. Водночас, окупанти повідомляли про два перехоплені безпілотники і проведення навчань. Згодом Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило відео ураження біля Криму двох російські десантні катерів. Один із них був ідентифікований як судно проекту 11770 (“Серна”).

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.