Українські танкісти закінчили підготовку у Великобританії

Українські військові успішно завершили підготовку у Великобританії. Про це пише британське видання The Guardian. За даними видання, невдовзі українці повернуться додому разом з британськими танками Challenger 2, на яких вони проходили підготовку.

Українські танкісти на полігоні у Великобританії. Фото: Andrew Matthews/PA.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес прокоментував підсумки навчання українських танкістів: «Дуже надихає дивитися на рішучість українських солдатів, які опанували управління Challenger 2. Ми залишаємося з Україною і робитимемо і надалі все можливе для її підтримки». Британський міністр додав, що українські екіпажі оволоділи водінням танку, стрільбою з нього та взаємодії у танкових з’єднаннях.

Британський танк Challenger 2

Підполковник Джон Стоун, який з британського боку керував навчаннями, так оцінив рівень підготовки українців: «Для нашої команди було честю провести це навчання для наших українських партнерів. Ми всі надзвичайно вражені продемонстрованим рівнем компетентності українців, і не сумніваємося, що наші друзі використовуватимуть танки Challenger 2 найефективніше в майбутніх боях, коли вони будуть боротися за свою батьківщину».

Нагадаємо, Великобританія передала Україні 14 своїх танків Challenger 2.