Українські сапери ледь врятувались від ворожих FPV-дронів біля Авдіївки (Відео)

Сапери 47-ї окремої механізованої бригади були атаковані російськими FPV-дронами під час мінування біля села Степове на Авдіївському напрямку.

Відео було знято у листопаді, але тільки сьогодні його опублікували.

Окупанти вже більше двох місяців не зупиняють інтенсивні атаки на Авдіївку з метою оточити місто. Українські воїни ціною титанічних зусиль стримують ворога, завдаючи йому шалених втрат.

Найзапекліші бої на цьому напрямку відбуваються біля Степового та Авдіївського коксохімічного заводу. Окупанти також намагаються прорватись до міста через промку, на якій вони вже закріпились. Не припиняються штурми з Водяного.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що окупанти з окопів скаржаться на шалені втратити біля Авдіївки. Один із російських загарбників зняв відео, де розповідає про великі втрати свого підрозділу. 

Перед тим, публікували відео роботи українських саперів 3-го механізованого батальйону 67-ї окремої механізованої бригади ЗСУ на території у Серебрянського лісу біля Кремінної на Луганщині. На бійців покладають завдання не лише по розчистці проходів від ворожих мін, а й облаштування захисту від окупантів. Сапери встановлюють загорожі, щоб ускладнити життя непроханим гостям.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.