Українські артилеристи влучили у ворожий танк, який стояв на відстані 19 км (Відео)

Артилеристи Збройних сил України влучили у ворожий танк, який стояв на відстані 19 км. Після попадання снаряду, машина окупантів загорілась.

Ймовірно, для удару ЗСУ використали високоточний снаряд BONUS.

Як було уражено танк можна побачити на відео, яке опублікувало Оперативне командування “Захід”.

Боєприпас BONUS (Bofors Nutating Shell) — це франко-шведська розробка компаній Bofors та Nexter. 155-мм снаряд складається із суббоєприпасів, які під час підльоту до цілі знаходять її радаром LIDAR і трьох інфрачервоних датчиків.

Основне призначення боєприпасу — далекобійні удари по броньованій техніці. Масове виробництво було розпочато у 1992 році. Завдяки спеціальній траєкторії, боєприпас уражає ціль майже під прямим кутом.

Принцип роботи снаряда полягає в тому, що у польоті він ділиться на два суббоєприпаси, які самі виявляють та атакують ціль ще у повітрі.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що українські артилеристи завдали влучного удару американським високоточним снарядом M982 Excalibur по ворожій 152-мм САУ 2С3 “Акація” на Запорізькому напрямку.

Також видання публікувало відео, де український танк знищує ворожу техніку 125-мм протитанковими керованими ракетами “Комбат”. Ці боєприпаси розробило київське КБ “Луч”, а виробляє компанія “Артем”. Ракети призначені для ураження танків, вертольотів, ДОТів та інших важливих цілей на дистанції до 5 км. Використовуються з гладкоствольними гарматами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.