Українські артилеристи снарядом GMLRS ефектно уразили російський ЗРК “Тор-М” (Відео)

Збройні сили України снарядом GMLRS уразили російський ЗРК “Тор-М” біля Молочанська, що на південь від Токмака у тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Відео успішної роботи українські військові опублікували у мережі.

Серія американських керованих реактивних снарядів калібру 227 мм GMLRS (Guided Multiple Launch Rocket System) розробила і з 2004 року випускає компанія Lockheed Martin. Це високоточні боєприпаси, які застосовуються в реактивних системах залпового вогню M270 MLRS та M142 HIMARS.

Реактивний снаряд M30 GMLRS має систему наведення з інерційним вимірювальним блоком та приймачем GPS. Керується за допомогою чотирьох невеликих додаткових рулів, розташованих у носовій частині.

Боєприпас містить касетну бойову частину з 404 кумулятивно-уламковими бойовими елементами M101. Мінімальна ефективна дальність дії M30 РС становить близько 10 км, максимальна — до 60 км.

Ракети мають три варіанти підриву: контактний, відтермінований та повітряний, призначений для знищення противника на відкритих позиціях.

Нагадаємо, нещодавно українські військові високоточними ударами з американської РСЗВ HIMARS спалили ворожу техніку в Донецькій області. Відео ураження опублікували бійці ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.