Україна заявляє, що цілі посилення армії «неможливо досягти» найближчим часом

Україна заявляє, що цілі посилення армії «неможливо досягти» найближчим часом

Збройні сили України сподіваються мобілізувати від 400 000 до 500 000 військових для допомоги у триваючій війні проти російських військ.

Україна каже, що пропозицію про мобілізацію до 500 тисяч військових “неможливо досягти відразу”, оскільки вторгнення російських військ продовжує наступ.
Президент України Володимир Зеленський анонсував план призову від 400 до 500 тисяч військових у січні. Законопроект про введення в дію плану буде проголосований Верховною Радою 31 березня.
Протягом перших кількох місяців 2024 року українська армія зазнала низки невдач на полі бою, а на початку року допомога від іноземних союзників значно сповільнилася. Здатність мобілізувати більше військ може виявитися вирішальною для остаточного результату війни.
У коментарі виданню Financial Times у середу Міністерство оборони України повідомило, що нещодавня кампанія з найму на роботи, які охоплюють «обмежений спектр військових спеціальностей» був дуже успішним, отримавши понад 90 000 заявок на приблизно 8 000 вакансій.
Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю на фото під час зустрічі в Стамбулі, Туреччина.