«Дні, коли ми б навіть не стріляли»: ветерани США, які воюють в Україні, благають Конгрес прийняти призупинену допомогу

«Дні, коли ми б навіть не стріляли»: ветерани США, які воюють в Україні, благають Конгрес прийняти призупинену допомогу

Прес-конференція була частиною кампанії VoteVets, комітету політичних дій ветеранів лівої орієнтації, розпочатого в середу для захисту законопроекту.

Ветеран Національної гвардії армії Райан О’Лірі побачив, яку різницю має доставляти американські касетні боєприпаси на лінію фронту в Україні.
О’Лірі, який залишив гвардію в чині капрала в 2015 році, є одним із десятків ветеранів США, які відчули потребу приєднатися до боротьби в Україні після того, як Росія почала вторгнення туди в лютому 2022 року.

О’Лірі також бачив, що сталося з українськими військами, коли закінчилася зброя США. Більшу частину 2023 року він воював на південь від міста Авдіївка в Донецькій області, звідки українські війська були змушені вийти минулого місяця, оскільки їхні боєприпаси скоротилися після місяців щоденного російського бомбардування.
Читати далі: Корпус морської піхоти відправляє спецпідрозділ реагування на Гаїті після часткової евакуації посольства США
“Коли касетні боєприпаси потрапили туди, ми використали їх ефективно, як без зупинки” сказав він у середу. “Касетні боєприпаси чудово спрацювали, щоб розбити штурм. Проблема в тому, що вони закінчилися протягом кількох місяців.